Ben ne zaman yazıcıya ihtiyacım olsa babamın ofisinin yolunu tutuyordum ta ki HP’nin yeni yazıcısını kullanmaya başlayana kadar. Kim demiş yazıcı dediğin ofiste olur diye, evde masamın üstüne çok yakıştı, yer de kaplamadı hem de her imdadıma yetişti:)

İlk olarak kutudan sadece prize takılan kablosunun çıkması beni oldukça şaşırttı:) Çünkü HP inkadvantage 4515 kablosuz yazıcı ve evdeki modeminize ya da telefonunuza kablosuz olarak kolayca bağlanıyor. Ee o zaman fotoğrafların artık sadece telefonda ya da bilgisayarda kalmasına gerek yok evde kendim basıp, duvarları, çerçeveleri süsleyebilirim. Ben özelliklerini çözmeye yavaş yavaş devam ediyorum. Şu an en çok haftalık, aylık planları hazır şablonlardan kolayca çıktı almayı seviyorum. Bir de bu aralar kitapçılarda gördüğümüz büyükler için boyama sayfaları da yazıcının içinde mevcut ben çoktan yazdırıp boyamaya başladım bile. Bu arada kullanımı o kadar basitki fişe takıp açtıktan sonra sizi rahatlıkla yönlendirip napmanız gerektiğini adım adım gösteriyor. Kartuşlar rahatça takılıyor, internete hemen bağlanıyor, kolayca çıktı alıyor…

Ama ne yalan söyleyeyim en çok fotoğraf baskısı özelliğini sevdim. Artık gezdiğim gördüğüm yerler sadece sanal ortamda kalmayıp fotoğraf albümlerimde kalıcı olacak. Evet bir de yeni doğan yeğenimin fotoğraflarını çekip evin tüm çerçevelerini doldurduğumu söyleyebilirim:)

Ben bu yaz rengarenk kombinler yaptım ama en çok da sarıyı kullandım. Hadi siz de bu yazın favori rengini seçin, o renkle yaptığınız kombin fotoğraflarını sosyal medya üzerinden benimle paylaşın! Fotoğrafınızı #HPileKombinle etiketiyle instagram, twitter ya da facebook üzerinden paylaşıp beni de mentionlamayı unutmayın… En beğendiğim kombinin sahibine yazıcıyı hediye ediyorum. Son gün 10 temmuz, kombinlerinizi bekliyorum;)

Processed with VSCOcam with k3 preset HP_Inkjet_Advantage4515 (2) HP_Inkjet_Advantage4515 (7) HP_Inkjet_Advantage4515 (3) HP_Inkjet_Advantage4515 (4) HP_Inkjet_Advantage4515 (1) HP_Inkjet_Advantage4515 (6) HP_Inkjet_Advantage4515 (5)