Geçen hafta Zet’le beraber Beymen Blender’ın altını üstüne getirmeye gittik:) Bu keyifli dakikaları sizinle paylaşmazsak olmazdı değil mi?

Ama önce ilk durağımız Nişantaşı MAC! Makyajsız çekim olmazdı. Biz de kendimizi Fevzi’nin sihirli ellerine emanet ettik. Sade bir davet makyajı yapmasını istedim. Bize işin inceliklerini anlatarak yaptı makyajımızı. Sonuç pürüzsüz bir ten ve kalın kaşlar:) Evet tam istediğim gibi! Bu arada MAC’te özel günleriniz için makyaj yaptırabileceğinizi biliyor muydunuz? Fiyatı 120 TL. Kendinizi profesyonellere emanet edin hem öğrenin hem de harika bir makyaj yaptırın:)

Öyle kolay göründüğüne bakmayın, gördüğünüz tüm makyaj malzemelerini kullanıyor:)

Sonra kendimizi Beymen Blender’ın büyülü dünyasına atıyoruz:) Katlar arasında koşturuyoruz, her kıyafete dokunuyoruz, üzerimize tutuyoruz, ayakkabıları deniyoruz evet o gün hiç bitmesin istiyoruz! Sonra en zor kısmına geliyoruz hangi kıyafetleri deneyeceğiz hepsi çok güzel!:) En beğendiklerimizi seçiyoruz.

İlk elbise Aslı Abbasoğlu ve Murat Türkili’nin tasarladığı Blender Originated imzalı. Çok minimalistik ama bir o kadar da göz alıcı. Aksesuarlarla zenginleştirmek için harika bir seçim…

Sonra Alice+Olivia elbiseye takılıyor gözüm. Yaklaşan kep törenim ve sonrasında gideceğim iş görüşmelerim için ideal:)

 Bakmayın böyle sakin durduğuma fotoğraflar çekiliyor ve ben arkamda duran Marc Jacobs aksesuarlarla dolu standı karıştırmaya koyuluyorum:)

Beymen Blender’ın ayakkabı bölümü her kadının gönlünü fethedecek cinsten! Sadece kadınlar değil tabi erkekler için de bir dolu seçenek var. Ben Opening Ceremony’lerle kısa süreli bir aşk yaşıyorum. Diğer güzellikleri görünce aklım onlara kayıyor hemen:) Marc by Marc Jacobs dantel elbisemle de hanım hanımcık bir havaya bürünüyorum!
Boşuna burası büyülü bir dünya demedim size:) Kim olmak isterseniz ona çeviriyor sizi! Mısır prensesinden rol çalmaya hazırım:)

Üst katlara çıktıkça yepyeni şeyler keşfediyoruz! Benim gibi bir şapka delisinden şapkaları saklamak mümkün mü:) O meşhur Borsalino şapkalar da Beymen Blender’daki yerini almış Yuppii!!!
Tara Jarmon’ı yeni keşfediyorum ve bayılıyorum. Elbisenin arkasındaki fiyonk detayına dikkat! Marc Jacobs hasır çantayı da takınca koluma, gelmeyen yaz mevsimini getiriyorum! 

O bakakaldığınız şirin etek de Tara Jarmon:) Yavruağzı bluz ise Chloe. Daha neler var neler ama artık gitme vakti. Aklımız tüm güzel kıyafetlerde kalıyor ve ayrılıyoruz:(
Hadi Zet kaçaaallıııımmmm:) 

Fotoğraflarımızı yeni tanışıp çok sevdiğimiz Özlem Cengiz çekti. Aslında kendisi doğum ve düğün hikayeleri çekiyor ama bence moda çekimleri de yapmalı:) Özlem’in facebook sayfasına uğramadan geçmeyin!