En güzel makyajımız gülüşümüzse eğer ona çok iyi bakmamız gerekiyor!

Sonunda diş hekimimin tavsiyesine uyarak şarj edilebilir diş fırçası almaya karar verdim ve seçimimi Oral B Black Pro 7000’den yana kullandım. Dişçilerle aranız nasıl bilmiyorum ama ben her gittiğimde ‘tamam dişlerime artık daha iyi bakacağım’ diyerek ayrılıyorum:) Ağız çalkalama suyu ve diş ipiyle uzun süredir iyi bir ilişkimiz var ama manuel diş fırçamla vedalaşmam uzun zaman aldı maalesef.

Kutuyu açtığınızda karşınıza çıkan fırça başlıkları, kablolar, kullanım kılavuzları sizi korkutmasın. Fırçanın 6 farklı modu ve 5 farklı fırçası var. Kendinize uyanı seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Manuel fırçalamadan çok daha profesyonel bir temizlik sağladığını ilk kullanımda hissetmeye başlıyorsunuz. İlk fırçalamadan itibaren verdiği temizlik hissine inanamayacaksınız. Örneğin benim alt dişlerim biraz sıkışık ve normal fırçayla aralarını temizleyemezken bu fırçayla hepsini tek tek temizleyebildim. Dişlerinizin durumuna ya da nasıl bir temizleme istediğinize göre fırçasını ve modunu değiştirebiliyorsunuz. Günlük temizleme, beyazlatma, dil temizleme, hassas temizleme gibi…

Benim en çok hoşuma giden özelliği Bluetooth’la telefona bağlanabilmesi oldu. Telefonuma aplikasyonumu indirdim ve dişlerimi fırçalarken ipuçlarımı oradan alıyorum, her gün fırçalamalarımı kayıt altına alarak dişlerimi ne kadar iyi baktığımı gösteriyor hatta dün beraber beyazlatma programına başladık 2 haftalık bir programla dişlerimi beyazlatıyor. Dijitalleşen dünyada diş fırçam da bana eşlik ediyor:)

Fotoğraflarımda artık daha kocaman, sağlıklı gülüşler görürseniz bilin ki sebebi şarj edilebilir diş fırçam;)

Hazır yılbaşı geliyorken hala sevdiklerinize ne alacağına karar veremediyseniz bir de Oral B Black Pro 7000’i düşünün derim. Buradaki linkten inceleyebilirsiniz. Hediyenin en güzeli işlevsel olanı değil midir? 🙂

OralB_GülüşünüGöster (3) OralB_GülüşünüGöster (6) OralB_GülüşünüGöster (7) OralB_GülüşünüGöster (8) OralB_GülüşünüGöster (10)