Dün uzun zamandır üzerimde olan stresten kurtulmuş bulunuyorum. Gözüm seğiriyordu birkaç haftadır o bile geçti:) Pazar günü okula gitmek üzere evden çıktım. Tüm kış vapurda içeri tıkılıp kalınca yazın esen rüzgara kendimi kaptırmayı seviyorum.

Bu aralar en çok bu bileklikleri takıyorum. Turuncu olan H&Mden aldım. Farklı renkleri de vardı. Mıktanıslı oluşunu çok sevdim. Onun yanındakini ise geçen sene İtalya’ya gittiğimde almıştım, keşke bir kaç tane daha alsaymışım diyorum hep.

Büyük yüzüklerimi rafa kaldırdım. Bu küçük yüzükleri Kadıköy’de bir dükkanda buldum ve buaralar hep parmağımdalar:) Serçe parmağımı da unutmadım tabi:)

Bu çanta da yaz sezonu için favorim:) Kendisini geçen gün H&M’de buldum. Hem çok hafif hem de zebra desenini çok sevdim. Aynı modelin bir de bej ve kahve renkleri vardı. Ah bir de neon renkli olanını yapsalar ya…

Ve belki de okuldaki son pozum:) Sonunda bitirme projemi elime aldım. Aylardır uğraşıyoruz, 100 sayfalık bir kitap oldu. Siz bu satırları okurken ben okula teslim etmeye gitmiş olacağım. En büyük stres bundan sonra başlayacak biliyorum ama şimdilik kendimi çok hafiflemiş hissediyorum:))