Cumartesi günü sürpriz bir doğumgünü organizasyonu dolayısıyla Yeniköy’deki La Vie en Rose’un kahvaltısının ve leziz cupcakelerinin tadına baktım.  Bu aralar gittiğim ve beğendiğim mekanları yazmayı seviyorum. Cumartesi sabahı için de doğumgünü sahibesi hem en yakın arkadaş olunca hem de tam bir pasta delisi olunca daha iyi bir lokasyon bulamazdım sanırım:)

Biz yağmurlu bir günde gittiğimiz için bahçede oturma şansı bulamadık ama içerinin şirin atmosferi de bize yetti. Kahvaltı menüsü çok geniş, bildiğimiz kahvaltı tabaklarının yanında eggsbenedictler, pancakeler, french toastlar hem sunum hem de lezzet olarak oldukça başarılıydı. Bir de fırından taze taze çıkan cupcakelerle son noktayı koyduk. Servis, atmosfer, güleryüz herşey güzeldi. Giderseniz bir red velvet ya da oreo cupcake de benim için yiyin:)

LaVieEnRose_Yeniköy (1) LaVieEnRose_Yeniköy (7) LaVieEnRose_Yeniköy (12) LaVieEnRose_Yeniköy (13) LaVieEnRose_Yeniköy (14) LaVieEnRose_Yeniköy (15) LaVieEnRose_Yeniköy (16) LaVieEnRose_Yeniköy (17) LaVieEnRose_Yeniköy (18)