Yeni fotoğraf makinemle beraber artık blogda bol fotoğraf, az yazı göreceksiniz, itirazı olan?:)
Bugün öğle yemeğinde uzun zamandır gitmek isteyipte gidemediğim Go Mongo’ya gittik. Ben pek etçil bir insan olmadığım için açık büfe et fikri pek beni cezbetmemişti ama merakıma yenik düştüm. Etler, sebzeler, soslar ve baharatları tabağınıza ekliyorsunuz ve şefin ellerine teslim ediyorsunuz. Seçtiğiniz etler ve noodlelar sizin için pişirelerek getiriliyor. İstinyepark’a ya da Suadiye’ye yolunuz düşerse deneyin derim. Bu kadar İstinyepark yeter diyip, yarın Fashion Night Out için Bağdat Caddesi’nde olacağım. Siz nereye gitmeye karar verdiniz??

I got a new camera so from now on you will see many photos and little articles on the blog:)
Today we went to Go Mongo, mongolian restaurant, for lunch where they cook what you pick from the open buffet, meat, vegetables, spices etc. It was delicious, if you have a mongolian restaurant around, you should taste. And tomorrow there is a first fashion night out in İstanbul, so we are all excited, Im going to take many photos to share with you:)

Daha önce pek çok kez gördünüz biliyorum ama bu beyaz Twist bluzumu çok seviyorum. Twist yeni sezonda yine şahane. Haftaya da sizi Twist’ten süprizler bekliyor, şimdiden lookbookuna bir göz gezdirin derim:) http://www.twist.com.tr/lookbook/
Ve yazın tamamını şapka ve eşarpla geçirdim desem inanır mısınız? Kafamı boş bırakmamaya özen gösteriyorum:)

Bluz / Blouse: Twist
Jeans: G plus
Çanta / Bag: Stradivarius
Eşarp / Scarf: Mexx
Gözlük / Sunglasses: Vintage Carrera

P.S Kendime not, fotoğraf makinesinin tarihini ayarla.