Yarışma sonuçları belli oldu!! İşte kazananlar:

Tuğçe Uzun:” Eminim Alice şu an yaşayan bir karakter olsaydı, Wonderland’den önce uğraması gereken yer, elinde kurabiye değil de bu katalogla, bir Twist mağazası olurdu =)
Gözüme çarpan bir nokta ise, her parça ayrı ayrı birbiriyle uyum içerisinde…
Twist, bu koleksiyonunda da stil sahibi olmayı ulaşılabilir kılmış.

Seda: ”Hay Allahım… Çıkıp içimden delice, saçlarımı savurarak, ağır çekimde TWIST’in kapısına doğru koşmak istiyorum. Zaten sadece girişimi görecekler… Soran olursa kabindeyim..

Morkelebek: ” Resimler ve kadınların hikayesi 1950’lerin ruhunu çok iyi yansıtmış, üçünüzde adeta oyuncak bebek gibi vitrinliksiniz!:) dönemin modası olan her ayrıntıyla harika bir görsel şölen yaşatmışsınız.. üçünüzü de tebrik ediyorumm:) ”

Modacı: ”Bir anda eski resimlere bakıyor gibi hissettim kendimi. Kıyafetleriniz saçınız makyajınız herşeyi ile muhteşem olmuş ve çekim anılarıda senin düşüncelerinle okuduğum gerçekten güzel bir anlatım olmuş. Üçünüzüde zaten izliyordum ben ee bu yorumda bari şans olsun :)))))))))

Kazananlara tebrikler, bana en kısa zamanda mail atarsanız hediyelerinize o kadar çabuk ulaşırsınız:) Kazanamayanlar üzülmesin, darılmasın, küsmesin yarışmalarımız devam edicek:)

Ve 15 gün içinde mail atmayan talihliler yerini yedek talihliye bırakacak.