Bazen su gibi akar, bazen dakikaları sayarız yine de geçmez… Geçen zamanı kimse geriye getiremez ama geçirdiğimiz dakikaların keyfini çıkarmak bizim elimizde. Üzüntüler, mutluluklar, heyecanlar, sevinçler, yaşanmışlıklar ve yaşanacaklar… Sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanın kıymetini daha iyi bilmeniz için TRIWA’dan harika bir Sevgililer Günü hediyemiz var, Laven Dandy!

Kimimiz bu sevgililer gününü yalnız geçireceğiz, kimimiz sevgilinin yapacağı sürprizi heyecanla bekleyeceğiz, bazılarımız aşk acısı çekerken, geri kalanlarımız bir umutla gerçek aşkı arıyor olacağız… Şimdi zamanda küçük bir yolculuğa çıkalım ve sevgilinizle geçirdiğiniz en mutlu anı hatırlamaya çalışın. Yüzünüzde oluşan ilk gülümsemede durun, anılarınıza sıkı sıkı sarılın, çünkü Laven Dandy’e giden yollar mutlu anılarınızdan geçiyor:)

Renkli bileklerin dünyasına adım atmak Sevgililer Günü hediyesi olarak bu çok şık TRIWA saati kazanmak için neler yapmanız gerekiyor?

  • Blogumun kayıtlı izleyicisi olmak
  • TRIWA Turkey’nin facebook sayfasını ve Twitter hesabını takibe almak
  • Bu postun altına sevgilinizle geçirdiğiniz ve sizi en mutlu eden anınızı yorum olarak bırakmak

10 Şubat Cuma günü saat 23.59u gösterdiğinde yarışma sona eriyor ve kazanan random.org aracılığıyla seçiliyor! Herkese bol şans…

PS. Kendiniz şansınızı denediniz ama erkek arkadaşınız için de çok şık bir TRIWA olsa ne güzel olurdu diyorsanız o zaman sizi Can Direkli’nin bloguna alalım!

Random.org ile belirlenen sonuçlara göre kazanan 52. yorumun sahibi Yıldız K. oluyor. Pazartesi akşamına kadar iletişime geçmezse, hediye hakkı yedek talihli 66. yorumun sahibine geçmiş oluyor.