Çukurcuma sokaklarından merhaba:) Bugün Forever New ile en rahat kış kombinimi yaptım, Çukurcuma, Cihangir sokaklarını arşınlamak için hazırım. Kışın en çok yumuşacık kazaklar giymeye bayılıyorum, bir de parkalar tabi… Bu kürk kapüşonlu parkayı bu kış üzerimde bol bol görebilirsiniz, hem çok güzel duruyor hem de sıcacık tutuyor ve en güzeli de parkayı çift taraflı olarak giyebiliyorsunuz, bir monttan daha ne bekleyebilir ki insan:)

Rahat kombinimi yine çok rahat bir skinny jeanle tamamladım. Yumuşacık kumaşıyla rahatlıkla hareket edebiliyorsunuz, paçadaki fermuar detayını da çok sevdim. Ve bence sezonun en cool parçası süet bootieler! Taba ya da haki rengini mutlaka dolabınıza ekleyin derim, pişman olmazsınız;)

Mont, kazak, jean, bot, çanta: Forever New

ForeverNew_GamzeBiran_Parka (2) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (1) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (3) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (6) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (12) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (13) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (14) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (16) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (9) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (17) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (15) ForeverNew_GamzeBiran_Parka (11)