Bu hafta Forever New‘den seçtiğim kombinleri sizlerle paylaşıyor olacağım:) Forever New’in gece elbiseleri kadar günlük hayatta rahatlıkla giyilebilecek parçalarını da seviyorum… Yoğun bi toplantı günü için hem şık, hem rahat hem de enerjik parçalar seçtim. Bu kış bol bol 70ler esintisi göreceğiz demiştim, püsküller, volanlar, ispanyol paçalar… Ben de bu kombinimde hepsini bir araya getirdim.

Bluz bu sezon denediğim en güzel bluzlardan biri gerçekten. Hem üste oturuşu hem de giydikten sonra verdiği his çok güzel, insan kollarını oynatmadan duramıyor, adeta mutluluk hormonu:) Altına ise bol paça, streç, pamuk kumaşlı bir pantolon tercih ettim. Hem boyu uzun gösteriyor hem de vücut kıvrımlarını çok güzel ortaya çıkarıyor. Bol paça pantolonları topuklu ayakkabılarla giymekte fayda var diğer türlü bacak boyunu olduğundan kısa gösterebiliyor. Ben de altına ince topuklu bir ayakkabı tercih ettim ama kıyafetin o hafif hippie ruhunu kaçırmamak için de püsküllü çanta ve aksesuarlarla tamamladım:) Tabi en önemli parçam şapkaları ise unutmamak lazım… Bilen bilir kombinlerimi şapkalarla tamamlamaya bayılıyorum, Forever New de şapka çeşitleriyle sıkça baktığım mağazaların başında geliyor. Bu spor yün şapka da kışın en çok kullanılacakları arasındaki yerini aldı bile.

Kombindeki tüm parçalara tek tıkla ulaşabilmeniz için de aşağıya linklerini bırakıyorum. Beğendiğiniz parçaya tıklayıp kolayca inceleyebilirsiniz:) (Fikir vermesi açısından da bluzu bedenim olan 36 seçtim tam oldu, pantolonu ise streç olduğu için bir beden küçük seçebilirsiniz, ben normalde 36 giyiyorum ama 34 rahatlıkla oldu…)

Bluz, Pantolon, Ayakkabı, Şapka, Çanta, Kolye, Bileklik, Yüzük: Forever New

ForeverNew_GamzeBiran (11) ForeverNew_GamzeBiran (7) ForeverNew_GamzeBiran (6) ForeverNew_GamzeBiran (13) ForeverNew_GamzeBiran (14) ForeverNew_GamzeBiran (2) ForeverNew_GamzeBiran (12) ForeverNew_GamzeBiran (1)