Fashion’s Night Out rüya gibi geldi geçti… O gece İstinyepark’ta hem eğlendim hem de Vogue Türkiye resmi bloggerı olarak bol bol fotoğraf çekip twitterdan ve tumblr’dan paylaştım. O gece İstinyepark’ta her mağazada ayrı bir etkinlik vardı ben de mümkün olduğunca hepsine uğrayıp etkinliğin nabzını tuttum. Hatta o kalabalıkta birçok okuyucumla da karşılaştım, mutlu oldum:) Gecenin ardından çektiğim fotoğrafları facebook sayfamdan ya da www.limangovfno.tumblr.com adresinden görebilirsiniz.

I had so much fun during FNO Turkey, i worked for Vogue that night. I took many photos and shared them with my twitter followers and also from tumblr. There were so many activities at the shops and i tried to reach all of them. And also met some of my followers that made me happy. You can see the photos from my facebook page and from http://limangovfno.tumblr.com/.

Zeynep Tosun tasarımı FNO tişörtümde ufak değişiklikler yaptım, yakasını taşlarla süsledim. Ve Vogue yaka kartım geriye kalan güzel bir hatıra oldu.