Gossip Girl dizisiyle başlayan taç akımı bizi kesmez oldu. Tüyler, boncuklar, çiçekler… Son nokta ise fascinatorlar. Daha çok özel günler için tasarlanan bu saç aksesuarları kıyafeti tamamlamakla kalmıyor önüne geçiyor. Doğru kullanıldığında ise hayran bakışları üzerine toplamakta çok başarılı:) Yaklaşan yılbaşı için güzel bir ayrıntı olucaktır. Sadece yılbaşıyla sınırlı kalmayın, doğumgünleri ve düğünleri de listeye ekleyin. Ayrıca çok da güzel diy projesi olur, hem kolay hem de yaratıcılıkta sınır yok:)

We are addicted to hair accessories because of the Gossip Girl, aren’t we?:) We moved the headbands one step forward, time to wear fascinators! They are not the accessories, they are part of the outfit. You can turn all heads to you… And also you can make a diy project, they are easy to do, Try!

Bow_detail_fascinator_at_asoscom

fascinator6

230474128

fascinator

image001

Bu da benim küçük fascinatorım. Gösterişlileri gördükten sonra biraz sönük kaldı biliyorum:) Tül eldivenlerle beraber yılbaşı gecesi takıcam. İngiltere H&Mden haftasonu ablam aldı. Şapka 4.99£ , eldiven 3.99£. Türkiye’de ise Accessorize’da benzer aksesuarlar bulabilirsiniz.
And this is my tiny fascinator. I will wear it with lace gloves on new year celebration. My sis got them from UK H&M. Little cap is 4.99£ and the lace gloves are 3.99£.