Cumartesi günü Braun’un daveti üzerine Kuruçeşme El Beso’da yeni silk-epil çift etkili epilatörleriyle ve ürünün yüzü Eda Taşpınar’la tanışmak için buluştuk. Öncelikle söylemem lazım Eda Taşpınar epilatör reklamı için harika bir seçim çünkü bacakları gerçekten muhteşem:) Öyleki ben soyadını değiştirip kendisine Eda Taşbacak diye seslenmek istiyorum:))

Öncelikle biraz Braun Silk-epil 7 den bahsedeceğim. Uzun zamandır epilatörlere küs biri olarak diyebilirim ki aradığım tüm özellikleri onda buldum.

  • Çift etkili denmesinin sebebi hem cımbızlarının hem de traş bıçaklarının oluşundan. Böylelik önce tüyleri kökünden alıyor, sonra bıçaklarıyla cildi pürüzsüzleştiriyor ve batık oluşumunu engelliyor. 
  • Kablosuz oluşu harika bir özellik, bir de suyun altında kullanabilme özelliği eklemişler, duş alırken ılık su acıyı azaltıyor ve rahatlıkla tüyler alınabiliyor. 
  • En kısa tüyleri bile alıyor ayrıca 1 saat şarjla yarım saat kullanabiliyorsunuz!
Ben henüz deneme şansı bulamadım ama Eda 8 haftadır deniyormuş ve çok memnun kalmış. Ben de bu özellikleri duyduktan sonra denemek için can atıyorum. 
Gelelim Eda’nın 5B adını verdiği güzellik sırlarına:)
Beslenme: Açık büfede tabağıma börekleri doldururken Eda’ya soruyorum kızartma yiyor musun diye, hiç yemiyormuş çünkü sevmiyormuş. Ama sanmayın ki hiç bir şey yemiyor. Bol bol meyve-sebze yiyormuş ve mümkün olduğunca çok su içiyormuş. Çikolatadan vazgeçemiyormuş ve yanımızda da küçük bir dilim tatlı yediğine şahit olduk:))
Beş gün spor: Haftada beş gün spor yapıyor. O vücudu gördükten sonra şaşırmadım tabiki:) 45 dakika koşuyormuş ve ağırlık çalışıyormuş. Sörfe de devam ediyormuş, yazın Alaçatı’da bol bol göreceğiz demektir:)
Besleyici Bakım Yağı: Bacaklar için duştan çıktıktan sonra badem yağı ve bebe yağı önerdi. Hem cildi beslediği için hem de parlaklık verdiği için sık sık uyguluyormuş. Bacakları için önerdiği bir diğer şey de at kılı fırça oldu. Günde 3 kez bacaklarınızı hafif kızartana kadar fırçalıyormuş. Böylelikle kan dolaşımı hızlanıyor ve selülit oluşmuyormuş. Tabi hemen soruyoruz nerede bulabiliriz diye:) Bodyshop’ta benzerini bulabilirmişiz.
Bilinçli bir Stil: Herkesin vücudunu iyi tanıması güzel görünmenin kurallarından biri. Vücut tipine uygun giyinmek şart.
Braun Silk-epil: 5. B’de Braun silk-epil 7 çift etkili epilatör.

Braun sizleri de unutmuyor ve bir kişiye Braun silk-epil çift etkili epilatör hediye ediyor! Peki kazanmak için ne yapmanız gerekiyor? Eda’nın 5B formülü gibi sizden yaşam-güzellik formülasyonu bekliyorum:) En yaratıcı formülü bu postun altında yorum olarak bırakan hediyeyi kazanacak:) Hadi bakalım 10 mayıs salı gece 12.00’ye kadar süreniz var!!!
”[(Düzenli bakım+ Kaliteli beslenme+ Spor)- (Kötümserlik)] x (Olumlu Düşünme + Audrey Hepburn gülümsemesi) = Güzellik ”

Braun Silk-epil çift etkili Madam Makyaj’a gidiyor! Tebrikler:))
Hepinizin yorumları çok güzeldi ama kalbimi Madam Makyaj’ın yorumu fethetti:) 

 Eda’nın Cem Lokmanhekim tasarımı yüzüğüne bayıldım, size de göstermek istedim:)