Buaralar hiçbir şey yapmadığımı sanabilirsiniz, ama sandığınızın aksine yapıyorum, boş durmuyorum, sadece projeler, sınavlar çok üste üste geldiği için ağırdan alıyorum:) 2 günde 3 tane snood bitirdim daha nolsun( çok şey yapmışım gibi hissetmek istiyorum hissedemiyorum:)Cuma günü pazardan parça triko kumaşlar aldım. Snood yapmak için çok uygunlardı, desenleri de çok hoşuma gitti. Sevgiliyi de unutmadım tabiki, gri renkli olan onun için. Sizde sevgilinize sevginizi katıp verebiliceğiniz birşeyler yapmak istiyorsanız snood iyi bir seçim olabilir:)

I have been very busy for a while bec of the school projects, midterms…etc so you may think im doing nothing but you’re wrong::: Im still diying:) I bought three tricot pieces, they are perfect for the snoods. I did two of them for myself and one for boyfriend. You can make a surprise to your boyfriend, it is filled with love:)

Benim aldığım kumaşlar ince uzun dikdörtgen parçalardan oluştukları için tekrardan kesmekle uğraşmadım. Ama siz dilerseniz boynunuza kaç kere dolamak istediğinize göre veya dar olup olmamasına göre ölçüp biçip ayarlayabilirsiniz…

Kumaşın tersini çevirip ucuca getirip iğneledim.

Sonrasında zigzag dikişle makineye çektim.

Image Hosted by ImageShack.us
Makineye çektikten sonra açıkta kalan iki ucunu ise elde dikişle birleştirdim ve snoodlar hazır:)
Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us