1 Mart cuma günü saat 19.00-21.00 arası Bobbi Brown Akmerkez’de düzenlenecek VIP partiye benimle beraber gelmek ister misin?

***Etkinlik Uluslararası Senior Makyaj Artisti Eliano Bou Assi‘nin katılabilmesi için 8 Mart‘a ertelenmiştir. Bu demektir ki yarışmaya katılmak için daha çok vaktiniz var!:)

Bobbi Makeup Artistleri bizleri bekliyor olacak! Koleksiyonu inceleyeceğiz makyaj yaptıracağız hem de kişiye özel Makyaj Okulu Dersleri alacağız. Cildimizi, tonlarımızı, yüz hatlarımızı daha yakından tanıyıp hangi renklerde nasıl makyaj yapmamız gerektiğini öğreneceğiz.

Ayrıca ikramlar, müzik, eğlence ve o güne özel %30 indirim de cabası:) Tabi bir de benimle gelmeye hak kazanan 3 okuyucum için Bobbi Brown hediye paketleri de sürprizin bir parçası!

Peki gelmek için yapmanız gereken ne diye merak ediyorsanız tek cevabı var istekli olmak bunu da sosyal medyadan dile getirmek:) İster twitterda, ister instagramda istersen de facebook sayfamda Bobbi Brown’a olan aşkını ya da niçin gelmek istediğini yaz beni mentionla @gamzebiran, hashtag koy #bobbiakmerkezde sonra da çarşamba gününü beklemeye başla:) İster bir, istersen de yüz kez yaz yeter ki ne kadar gelmek istediğini herkes duysun;)

_MG_5875-001Yarışma 6 Mart çarşamba akşamı 20.00de son bulacak! O zamana kadar twitterda, instagramda beni mentionlayıp (@gamzebiran) #bobbiakmerkezde hashtagiyle paylaşılan twitler ve fotoğraflar geçerli sayılacaktır. Facebook sayfamın duvarında da yazılan gönderimler yarışmaya dahil edilecektir.

Bol şans!