Bugün istikamet Bebek şenliğiydi. Geçen sene aksilikler silsilesiyle gidememiştim, bu sefer kaçıramazdım. Korkunç trafiği, sıcağı göze aldım ve yola koyuldum:) Bebek parkı tam bir şenliğe dönüşmüştü. Turlamaya başlıyorum. İlk olarak bywonderland’in güzelliklerle dolu standıyla karşılaşıyorum. Cupcakeli broşlarla aşk yaşıyorum. Tekrar döner alırım diye gidiyorum bir daha dönemiyorum, kafamı duvarlara vuruyorum almayın hepsini bana da ayırın:)

Fotoğraflarda nasıl bu kadar sakin çıkmış bilmiyorum ama kalabalık inanılmaz boyuttaydı:) Ahu Yağtu’nun second chance standı ilgimi çekenlerdendi.

Sonra bir koşu off ne giysem Billur’un cicilerine bakmaya gidiyorum, kendisi bugün olay yerini terk etmişti, bonbonlar geziniyorlardı Bebek parkı’nda:)

Sonra dolaşıyorum dolaşıyorum Bilun’un standını bulamıyorum, arıyorum imdat Bilun neredesin diyorum. Numaraları varmış standların 49 numaraya koşuyorum:) Bilun’un cicilerine bakmaya doyamıyorum.

T-box’ın I Love Bebek tshirtü günün anlam ve önemine çok uygundu:) 
Tshirt: T-box
Etek, Çanta, Şapka: H&M

Kalabalık ve sıcak iyice yoruyor, Bebek’in en güzel yerine kurulup keyfimize bakıyoruz:) Aklım Zeynep Tosun’un almadığım eteğinde kalınca dönüş trafiği de daha çekilmez bir hal alıyor:) Haftaya Galatamoda var diyerek avutuyorum kendimi… Bebek Şenliği pazar günü de devam edecek, öğleden sonra güneş hafif gidince ve arabasız gitmek en mantıklısı, Cindrella demişti dersiniz:)