Tüm dikkatlerin bacaklara çekildiği yaz aylarında kim pürüzsüz bacaklara sahip olmak istemez ki? Ben de bu haftanın güzellik köşesinde  kullanmakta olduğum ürünlere yer veriyorum. Selülitlere, batıklara, izlere, çatlaklara elveda demek için öneriyorum!:)

summer legs

 

1- Johnson’s Baby yağ: Banyodan sonra nemli cildinize süreceğiniz bebek yağıyla uzun süreli nem ve parlaklık sağlamak mümkün. Kendinizi bebek gibi hissetmek de en güzel tarafı:)

2- Bebak Acı Badem Sütü: Parabenli vücut losyonlarına inat en doğalı acı badem sütü… Vücudumun günlük nem ihtiyacını mis gibi acıbadem kokulu Bebak sütle karşılıyorum.

3- Bodyshop cactus body brush: Kan dolaşımını artırmanın en kolay yolu, banyodan sonra nemlendiricinizi sürüp bacaklarınızı aşağıdan yukarıya fırçalamak! Kan dolaşımını rahatlatıp selülit oluşumunu engelliyor hem de batık probleminiz varsa tüyleri de çıkarmış oluyor.

4- Braun Silk Epil Skinspa: Braun’un peeling yapan epilatörü de hem tüy sorununu çözmek hem de binlerce fırçasıyla bacaklara peeling yapmak için mükemmel çözüm.

5- Bio oil: Yara izleri ve çatlaklar için mucize çözüm Bio oil! Tanıştığım günden beri sabah akşam düzenli kullanıyorum ve gözle görülen etki harika. Deneyin, sabırlı olun, sonuç muhteşem!

Sizin de uzun zamandır kullandığınız ve önerdiğiniz ürünler varsa haydi paylaşın!