Bu aralar makyaj çantamda biten ürünlerin yerine yenilerini koyma zamanı… Böyle durumlarda sürekli kullandığım ürünleri bir kenara bırakırsak yeni makyaj malzemelerini ve kremleri denemeyi seviyorum. Darphin Melaperfect correcting foundation, MAC bronzing powder, Benefit They’re Real rimel, Bobbi Brown artstick ve Body Shop miracle solid oil yorumlarımı sizlerle de paylaşıyorum.

Darphin Melaperfect hakkında çok güzel yorumlar duyup deneme fırsatı bulamamıştım. Hazır fondötenim bitmişken yerine Melaperfect’i koydum. Ben ince dokusunu ve kapatıcılık özelliğini çok beğendim. 15 SPF faktörlü olması da ayrı bir avantaj tabi… Darphin’in hiçbir ürünü beni şimdiye kadar hayal kırıklığına uğratmadı, özellikle kremlerinin cildime çok iyi geldiğini hissediyorum. Güvenebileceğiniz bir cilt bakım markası arıyorsanız Darphin’in ürünlerine göz atmanızı tavsiye ederim.

Cilt bronzlaşınca ister istemez yazın kullandığım ürünler de değişiyor. MAC bronzing powder da hafif bronzlaşan cildim için harika bir seçim oldu. Özellikle akşam çıkarken ince bir kat bronzlaştırıcı mat pudra ve hafif bir yaz makyaj yeterli oluyor.

Benefit They’re Real eyeliner’ı daha önce deneyip yazmıştım, şimdi de rimelini denedim. Rimel konusunda biraz hassasım hem kirpiklerimi ağırlaştırmaması hem de tek tek ayırıp uzatması benim için oldukça önemli… They’re Real’ın fırçası tam da bunun için yaratılmış. Hem kirpikleri ayırıyor hem de uzatıyor. ama eğer kirpiklerinizde hacim seviyorsanız çok doğru bir tercih olmayabilir.

Bobbi Brown artstick ruj, kocaman kalem görüntüsüyle makyaj çantamdan çıkardığımda yüzümde hep bir gülümseme oluşturuyor:) Hayat boyu dudak kalemi kullanmadığım düşünülürse dudak kıvrımlarına rahatlıkla sürüp şekil verebildiğimi söyleyebilirim. Dudakları kurutmayan yapısı ve renkleriyle bu yaz en çok kullandığım ürünler arasında… Benim renk seçimim Bright Raspberry!

Ve son olarak geçenlerde lansmanına gittiğim Body Shop wild argan serisinin Miracle Solid Oil’ini bu aralar dirseklerime ve dizlerime uyguluyorum, sonuç inanılmaz… Aslında ürün vücut ve saç için de kullanılıyor, saç uçlarına da denemekte fayda var…

10599628_687681374634807_552292998599178087_n