Tırnak stickerları hiçbir zaman ilgi alanıma girmedi ta ki H&M’de bu çizgi şeklinde olanları görene kadar… Hemen alıp denemeye koyuldum. Bu aralar oje konusunda oldukça seçici davranıyorum, ya nude ya da koyu mor tercihim. Stickerlarımı nude tırnaklarla denemeye karar veriyorum.

İki kat ojeyi sürdükten sonra kendinden yapışkanlı stickerı ince bir şerit halinde tırnağıma yapıştırıyorum, kalan fazlalıkları da makas yardımıyla kesiyorum. Bir şerit 4 tırnağa yetiyor. Yani bol bol kullanabilirsiniz. Ben bu minimalistik görüntüyü oldukça sevdim ama bir sonraki deneme için daha değişik şekiller düşünüyorum, belki dikine çizgiler yada çokça yatay çizgi… Fiyatı 4,95 TL

I had never interested in nail stickers until i saw these line stickers at H&M. I added it into the basket, and bought it immediately. In these days i prefer nude and purple shades as the nail polish colors. I wanted to try stickers with the nude nails. After wearing 2 nail polish layers, i’m applying stickers as the picture below and cutting the edges. I love the simple and minimalistic look but i want to try different shapes for the second trial:)

_MG_2693

_MG_2700 _MG_2718 _MG_2721