Bu aralar cildimi temizlemek için neler kullandığıma dair çok fazla soru gelince ben de hepsini bir postta toplayayım istedim. İlk olarak Clinique’in yüz temizleme fırçasını yaklaşık 3 haftadır kullandığımı ve bağımlısı olduğunu söylemek isterim. Cildi derinlemesine temizleyip ölü hücrelerden arındırmak konusunda çok yetenekli. Yüzünüzü ıslatıp yüz temizleme jelini sürüp, geri kalan işi ona bırakabilirsiniz. Küçük titreşimler veriyor siz de yüzünüzde dolaştırdıkça fırçaları sayesinde cildiniz temizleniyor. Şarjı da uzun zaman dayanıyor böylelikle sürekli şarj etme gereksinimi duymuyorsunuz.

Makyaj çıkarma ritüelim ise önce Bioderma’nın mucize suyuyla başlıyor. Pompası sayesinde kolaylıkla pamuğa döküyorum. Göz ve cilt makyajımı çıkarıp sonrasında Garnier’nin yüz yıkama jeli ve Clinique sonic fırça sayesinde temizliyorum. Neutrogena’nin visibly clear serisini ise duşta kullanıyorum. Önce yüz temizleme jeli sonrasında ise peelingi… Bliss’in oksijen veren maskesini ise haftada birkaç defa cildime uyguluyorum. Cildi gerçekten ferahlatıp, rahatlatıyor, sonuçtan memnunum. Sizin bu aralar kullanıp memnun olduğunuz cilt temizleme ürünleri neler?:)

ciltbakımı_clinique_brush_bioderma_garnier_neutrogena (1) ciltbakımı_clinique_brush_bioderma_garnier_neutrogena (2) ciltbakımı_clinique_brush_bioderma_garnier_neutrogena (3)