Makyaj yapmayı çok sevmesem de makyaj çantamın demirbaşı eyeliner ve rimeldir her zaman. Eyelinersız dışarı çıkıyorsam biliyorum ki bir şeyler eksik:) Uzun zaman keçe uçlu eyelinerlardan kullandım, sonra fırça yardımıyla sürülen jel eyelinerlara geçtim. Benefit’in They’re Real eyelinerını da uzun zamandır duyuyordum ve denemeyi çok istiyordum. İki gün önce kavuştuk kendisiyle, heyecanla açtım paketi!

Ürünün ucunda sürmeyi kolaştıran minik bir lastik var ve alttan çevirince jel eyeliner ucundan çıkıyor. Eyelinerın kesik ucu eyelinerı dümdüz sürmekten başka şans tanımıyor size, hata yapmak imkansız:) İlk denemede biraz zorlansam da alışınca ne kadar kolay sürüldüğünü ve yapısının diğer eyelinerlardan farklı olmasını sevdim. Bir de kirpikle arasında boşluk kalmıyor, çok iyi iç içe geçiyor.

Eyelinerı sürerken ilk başta fazlalığını elinize sürerek almanızda fayda var aksi takdirde ince çizgi çekmek çok kolay olmuyor. Waterproof ürünler genelde çıkarırken zorluk yaşatıyor ama bunda öyle bir problem yaşamadım. Bir de dünkü yağmurda sırılsıklam ıslanıp makyajımın bozulmaması da sanırım suya ne kadar dayanıklı olduğunu yeterince kanıtlamıştır. Rimel olarak da yine They’re Real masakarayı denedim, onun da fırçası ve performansı oldukça iyi..

Benefit They’re Real push up liner 27 Haziran’da Sephora’larda satışa çıkıyormuş, aklınızda bulunsun;)

Benefit they are real push up liner yorumlar fotoğraflar gamzebiran (1) Benefit they are real push up liner yorumlar fotoğraflar gamzebiran (3)Benefit they are real push up liner yorumlar fotoğraflar gamzebiran (9)

Benefit they are real push up liner yorumlar fotoğraflar gamzebiran (7)