Adil Işık’ın Lara Sayılgan tarafından Paris’te çekilen fotoğraflarını görmüşsünüzdür(Görmediyseniz Click). Fotoğraflara diyecek sözüm yok harika gözüküyorlar. Benim asıl dikkatimi çeken resimdeki tek omuzlu mavi elbise. Görür görmez tanıdık geldi. Sizin de gözünüz bir yerden ısırıyor ama çıkaramıyorsanız ben yardımcı olayım Hakan Yıldırım 2009 yaz koleksiyonu! Designer kıyafetlerin hazır giyim markaları tarafından kopyalanması modasına Adil Işık’ta katılmış. Sanırım tek sevindirici yanı bir Türk tasarımcının kıyafetini kopyalaması:) Siz tasarım kıyafetlerin birebir kopyalanması hakkında ne düşünüyorsunuz? Ucuza satıldığı için erişilebilir mi yoksa tasarımcıya haksızlık mı?

Adil Işık is a Turkish RTW company. They got inspiration for their last collection from the Turkish designer, hakan yildirim. He’s one of my favorite designers. Take a look to his designs www.hakanyildirim.com.tr What do you think about copying the designs? Are you happy that they become affordable or is it unfair for designers??

Image Hosted by ImageShack.us

Bu da Hakan Yıldırım’ın 2009 yaz koleksiyonu için tasarladığı turkuaz tek omuzlu elbise. Sizce benzerlik mi yoksa fazlası mı?

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us