Yine bir ‘Bambi pazartesi’siyle birlikteyiz. Yılbaşına sayılı günler kala siz de benim gibi zorlama yılbaşı partilerinden sıkılıp ev partisinde arkadaşlarıyla, ailesiyle eğlenmeyi sevenlerden misiniz? Ev partilerinin en güzel tarafı hem rahat kıyafetler giyip hem de eğlenceli hale dönüştürebilmeniz bence. Aksesuarlar tam da bu günler için. Maskeler, eldivenler, konsept kıyafetler… Bu sene kıyafetinizi Bambi leopar babetlerle tamamlamak ister misiniz? O zaman hadi kombin yapmaya:) Bu linkten ayakkabının dahil olduğu en iyi ev partisi kombinini yapan 3 kişi leopar babetlerin sahibi oluyor! Jürimiz artık ismini ezberlediğiniz stil danışmanı Zeynep Tayalı ve Bambi’nin yetkililerinden oluşuyor…

Yarışmaya katılmak için;

  • Blogumun kayıtlı izleyicisi olmak
  • Cindrella ve Bambi facebook sayfalarını beğenmek
  • Ev partisi konsepti için Bambi’nin babetlerin uygun kombini Polyvore‘dan yapıp cindrellaundertheumbrella@hotmail.com adresine mail atmak. 

Önümüzdeki 2 hafta boyunca her pazartesi ve perşembe Bambi’nin birbirinden güzel modellerinden birini kazanabilirsiniz. 25 Aralık pazar günü gece 12.00’ye kadar süreniz var. O zamana kadar her yarışma için dilediğinizce kombin yapıp şansınızı artırabilirsiniz.

*Ayakkabılar 36-40 numara arasındadır.
**Ayakkabılar başka bir ayakkabıyla değiştirilemez.

Fotoğraflar: İdris Ekinci