Geçen hafta perşembe günü Sezgin’e ‘Mykonos’a mı gitsek acaba?’ diye sordum pazar akşamı ise gün batımında Mykonos’taydık, herşey bu kadar hızlı ve spontane gelişti:) Hava durumuna bakıp bavul hazırlamaya başladığımda Mykonos’un mavi – beyaz sokaklarını da göz önünde bulundurarak, yanıma rahat, uçuş uçuş kıyafetler ve bol miktarda da mavi aldığımı söyleyebilirim, bu plili elbise de onlardan biri… Eğer merak edenleriniz varsa her seyahatime kabin boy valizle gidiyorum bir de ekstradan şapka torbam oluyor, onları valize koyamıyorum maalesef. Bir de her seyahatten bir şapka alıp dönüyorum mutlaka ama o da başka bir postun konusu olsun:)

Yazın tek parça kıyafetler giymeyi seviyorum hem rahat oluyor hem de ne giysem derdinden kolaylıkla kurtarıyor. Bir de aksesuarlarla zenginleştirince işte o zaman daha bir ben oluyor! Bu elbise de tatil bavulunun en kullanışlı parçalarından biri… Mykonos tatilimde bana eşlik eden ayakkabılarımı ise Ayakkabı Dünyası‘ndan seçtim. Yumuşacık süet babetler Mykonos’un taş sokaklarında hem ayaklarımı oldukça rahat ettirti hem de rengiyle elbisemle güzel bir uyum yakaladı.

Ayakkabı Dünyası’nın internet sitesi yenilenmiş ve alışveriş çok daha kolay bir hale gelmiş. Bir de bayram öncesi size güzel bir sürprizim var. Ayakkabı Dünyası’ndan yapacağınız her 100 TL’lik alışveriş için 25 TL indiriminiz benden! Beğendiğiniz ürünü sepete ekleyip GAMZE25 kodunu kullanmanız yeterli… Hazır sitede indirim varken ikinci bir indirime kim hayır diyebilir ki:) Kod 15 Ağustos’a kadar tüm ürünlerde geçerli;)  www.ayakkabidunyasi.com.tr

Ayakkabı: Ayakkabı Dünyası , Elbise: Mango , Çanta: Topshop, Kemer: Massimo Dutti, Şapka: H&M, Gözlük: Komono, Tattoo: Tattify

Mykonos_GamzeBiran (5)

Mykonos_GamzeBiran (7)

Processed with VSCOcam with c3 preset Mykonos_GamzeBiran (8) Mykonos_GamzeBiran (11) Mykonos_GamzeBiran (13) Mykonos_GamzeBiran (12) Mykonos_GamzeBiran (18) Mykonos_GamzeBiran (22) Mykonos_GamzeBiran (23) Mykonos_GamzeBiran (2)

Mykonos_GamzeBiran (25) Mykonos_GamzeBiran (26)